2G HAVACILIK ELEKTRONİK

2012 yılının başında kurulan firmamız, uzun yıllar savunma sanayi tecrübesi olan, çok farklı işlemlerde deneyim kazanarak emekli olmuş mühendis ve şef teknisyenler tarafından yönetilmektedir.

Firmamız bünyesine katılan her personelin; Güvenlik Brifingi, Güvenli Taşıma, ESD gibi genel eğitimlere, üretim gerektiren işlerde ise gerekli teknik eğitimlere (Genel Lehimcilik Eğitimi, ANSI- J-STD-001, IPC-610, IPC-620 vb.) tabi tutularak sertifikasyonu sağlanmaktadır.

2G Havacılık Elektronik Anonim Şirketi, bugüne kadar; Türkiye’nin en büyük savunma ve havacılık firmaları olan Havelsan, TAI, Roketsan, FNSS, Otokar vb. ile çalışmış ve TSK’ya hizmet vermiştir. Firmamız MSB Askeri Fabrikalar Genel Müdürlüğü ve Tersaneler Genel Müdürlüğü onaylı tedarikçisi olup, MSB Tesis Güvenlik Belgesi ve Üretim İzin Belgesi’ne haizdir.

Uzmanlık Alanlarımız: Antenler, Batarya Blokları, Başlık Takımları, Elektro-Mekanik Montaj, GNSS Modülü, İletişim Ekipmanları, Mikrotelefonlar, RF Sistemler, Simülatör Sistemleri, Taktiksel Anten Kitleri (Mastlar) ve Yıldırım Koruma Panelleri.


Vizyonumuz:

Ulusal ve uluslararası savunma ve havacılık platformlarında güvenilirliği yüksek, istenen performans özelliklerini karşılayan ürünleriyle bilinen ve tercih edilen kurumsal bir şirket olmaktır.

Misyonumuz:

Sektörel ve teknik bilgi birikimimiz sayesinde müşterilerimizin ve pazarın ihtiyaçlarına uygun ürün ve hizmetler sunmak ve bunun sonucunda müşteri, çalışan, tedarikçi ve paydaşlarımızın şirketimize göstermiş olduğu güveni sürdürmek.


Tanıtım Videosu


Kalite Politikası

Kalite Politikamız, şirketimizin amaçları ve bağlamının entegre bir ifadesi olup stratejik yönelim ve hedeflerimizin anahtarıdır. 2G Havacılık Elektronik’te tüm çalışanlarımız Kalite Politikamızı kendilerine rehber olarak kullanır.

2G Havacılık Elektronik ana politikası müşteri memnuniyetidir.

Vizyonumuza ulaşım aşağıdaki ilkelerle sağlanacaktır.

  • Ürün ve hizmet kalitesini üst düzeyde tutmak
  • Zamanında teslimat yapmak
  • Uygun fiyatlı ürünler sunmak

İşletme içerisinde kalite politikamızın gerçekleştirilmesinde izlenecek yollar aşağıdaki gibidir.

  • Kalite sistemimizi sürekli iyileştirmek
  • Çalışanlarımızı eğiterek verimliliği arttırmak
  • Çalışanlarımızın katılımcı olmalarını sağlayarak takım ruhu oluşturmak
  • 2G Havacılık Elektronik bağlamındaki uygulanabilir tüm şartları yerine getirmek

2G Havacılık Elektronik olarak kalite politikamızı yerine getirmeyi taahhüt ederiz.

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close